BECK AND PARTNERS Kft.

ügyfélreferens

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLREFERENS (BANKI SZEKTOR)

Főbb feladatok, munkák:

  • Bankinformatikai területen alkalmazás oldali támogatás nyújtása felhasználók részére,
  • Megoldáskeresés a bejelentett problémákra,
  • Fejlesztőkkel és üzemeltetőkkel való kapcsolattartás,
  • Projektekben és Tesztelési feladatokban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Legalább 1 – 2 év banki területen szerzett tapasztalat,
  • Számlavezető rendszer ismerete és használata,
  • MS Office ismertek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SQL ismeret,
  • Scriptek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Részvétel Magyarország legnagyobb Banki projektjeiben,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, akár több Banki alkalmazás megismerése,
  • Fiatalos csapat.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.