Macma Kft. felvételt hirdet

Ügyfélmenedzser / Back Office munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel
  • árajánlatok készítése
  • rendelések feldolgozása, visszaigazolása
  • kintlévőségek kezelése
  • reklamációk kezelése
  • számlázás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 2-3 év munkatapasztalat hasonló munkakörben,
  • felsőfokú végzettség,
  • angol nyelv felsőfokú ismerete előnyt jelent
  • szlovák, román, szerb nyelvek felsőfokú ismerete elvárás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • jártasság logisztikai és adminisztrációs kérdésekben,
  • vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook),

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Felvétel: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Román - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Szerb - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Szlovák - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Aradi utca 16.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.