ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐ - NAGYVÁLLALATOK [ST-SCRM20]

Megbízónk

Megbízónk egy Magyarországon dinamikusan fejlődő és nemzetközi hátterű pénzintézet. A magas szintű ügyfél élmény biztosítása, a gyorsaság és az egyedi igények figyelembevételének lehetőségével tudnak egyre jelentősebb portfolióval együtt dolgozni a hazánkban működő nagyvállalatok közül. Ez alkalommal a meglévő ügyfélkör további erősítésére és adott esetben új ügyfelek integrálására keresünk a bank megbízásából Szenior Ügyfélkapcsolati Menedzser pozícióba új kollégát.

Feladatok:

  • Nagyvállalati szegmensbe tartozó hazai és nemzetközi nagyvállalatokból, valamint vállalatcsoportokból álló ügyfélportfólió önálló gondozása és továbbfejlesztése
  • Ügyfelekkel történő személyes kapcsolattartás, tárgyalások szervezése
  • Ügyféligények felmérése, aktív és passzív banki termékek és szolgáltatások értékesítése, ajánlatok készítése, egyedi kondíciók kidolgozása és karbantartása, a jövedelmezőség nyomon követése
  • A célcsoportba tartozó új ügyfelek akvizíciója
  • Hitelügyletekre vonatkozó döntések kezdeményezése, közreműködés az előterjesztések összeállításában, a döntési folyamat menedzselése és utógondozása
  • Az ügyfelek gazdálkodásának nyomon követése, monitoring feladatok ellátása
  • A szükséges jelentések, riportok elkészítése és folyamatos karbantartása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • 5-8 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat: ideális esetben banknál szerzett ügyfélkapcsolati menedzseri gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, fejlett kommunikációs készség, határozottság, csapatjátékos hozzáállás, strukturált gondolkodás, problémamegoldó képesség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány megléte előny

Amit megbízónk kínál:

  • Lehetőség az önálló és proavktiv munkavégzésre
  • Nemzetközi környezetben, régiós ügyletek menedzselése az angol nyelv napi használatának lehetőségével
  • Az ország vezető nagyvállalatival történő napi kapcsolatok
  • Kiváló mikró és makró környezet, ténylegesen együttműködő tárosztályok és vezetők
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Üzletfejlesztő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.