Az Intrum Justitia Európa és Magyarország vezető követeléskezelő cége. 24 európai piacon vagyunk jelen és nemzetközi társirodáinkon keresztül a világ 180 országában kezelünk követeléseket. Az Intrum Justitia Cégcsoport célkitűzése a kintlévőségek rendezésének elősegítésével hozzájárulni az európai gazdaság fellendüléséhez. Több, mint 400 fős vállalatunkba keresünk ügyfélkapcsolati referens kollégát.

Ügyfélkapcsolati referens

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • Saját hatáskörbe tartozó Engedményezőkkel történő napi kapcsolattartás
  • Ajánlattétellel kapcsolatos részfeladatok koordinálása
  • Új szerződések nyilvántartása, ügycsomagok regisztrálása, társosztály részére továbbítása
  • Engedményezők és társosztályok közötti egyeztetések koordinálása
  • Ügyfélszolgálati dokumentumok rendszerezése, nyilvántartása
  • Napi, heti, havi riportok készítése, engedményezők részére továbbítása és a visszaérkezett válaszok feldolgozása
  • Megbízásos és engedményezett szerződések átadás-átvételének teljeskörű koordinálása
  • Adminisztráció nyomon követése, elősegítése, fejlesztése
  • A munkakörhöz tartozó egyéb ad-hoc jellegű feladatok elvégzése
  • Projektekben történő aktív részvétel

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi hátterű, piacvezető cég stabilitását
  • Kihívásokat és lehetőséget a szakmai fejlődésre
  • Kiemelkedő színvonalú A++ kategóriás irodai környezetet
  • Fejlett infrastruktúrát és háttértámogatást
  • Rendszeres szakmai és készségtréningeket
  • Támogató és emberközpontú munkahelyi légkört, csapatszellemet
  • Versenyképes juttatási csomagot

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • Önállóság, konstruktivitás, monotóniatűrés, terhelhetőség, precizitás, céltudatosság
  • Rugalmasság, konfliktuskezelő képesség, kiváló interperszonális készség, eredményorientáltság
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Iskolai végzettség: felsőfokú
  • Nyelvtudás: kommunikációs szint angol
  • Microsoft Office ismeretek (Excel)
  • Adminisztratív munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat