GeoAdat Kft.
  • A GeoAdat Kft., mint speciális informatikai adatbázisokkal, valamint a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres budapesti csapatába németül tárgyalóképes szinten beszélő munkatársat fő- és/vagy részmunkaidőbe az alábbi pozícióba:
  • Ügyfélkapcsolati referens/asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      - ügyfelekkel és a projekt résztvevőkkel folyamatos kapcsolattartás

      - részvétel a szolgáltatások, eredmények átadásában

      - kockázatok azonosítása és kezelése

      - ügyféldokumentáció kezelése

      - szolgáltatások teljesítésének bemutása a vevők részére

      - részvétel helyszíni megbeszéléseken, konferenciákon

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete (írásban és szóban)

      - angol nyelv középfokú ismerete

      - felsőfokú végzettség

      - megbízhatóság, terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség

      - jó kommunikációs és konfliktusmegoldó képesség, határozottság

      - B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

      - alapszintű, de biztos informatikai ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      1-3 év hasonló tapasztalat

    Amit kínálunk:

      - versenyképes jövedelem

      - szakmai fejlődési lehetőség

      - változatos feladatok, állandó kihívások

      - stabil, innovatív vállalkozás, hosszú távú perspekítva

      - kellemes munkakörnyezet, fiatal csapat, rugalmas munkaidő

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Projektmenedzsment
    • Marketing, Média, PR
    • Kommunikáció és PR
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül mindegyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1077 Budapest, Wesselényi utca 16.

    - magyar és német nyelvű önéletrajzzal és nyelvvizsga-másolatal (amennyiben van)

    - tárgymegjelölés: "ügyfélkapcsolati referens/asszisztens"