Ügyfélkapcsolati munkatárs

Örömet lelsz abban, ha segíthetsz másoknak? A hatékony kommunikáció az erősséged?

Ha ezekre a kérdésekre a válaszod igen, akkor téged keresünk!

Miért érdemes jelentkezned?

  • Piacképes bérezés mellett cafetériával, teljesítményalapú bónusszal ismerik el a munkádat
  • betanulási időszak alatt is részesülsz start bónuszban
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, újépítésű, zöld irodaházban dolgozhatsz
  • Kiszámíthatóság és tartalmas feladatok várnak majd Rád
  • Stabil munkahelyed lesz egy folyamatosan fejlődő pénzintézetnél

Előny lehet a számodra

  • Néhány éves ügyfélkezelési tapasztalat
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ügyfelek telefonon érkező kérdéseire keresed a legjobb megoldásokat
  • Új lehetőségeket, megoldásokat ajánlsz az ügyfelek figyelmébe,
  • Majd továbbítod őket a megfelelő munkatársnak
  • A bejövő hívások során megbeszélteket precízen rögzíted az adminisztrációs felületen

Amikre szükségünk van

  • Legyen minimum középfokú végzettséged (érettségi)
  • Szeretnél fejlődni és pénzügyi területen szakmai karriert építeni
  • Légy nyitott új dolgok megismerésére

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.