PRINTKER OFFICE LAND ZRt.
  • A Printker Office Land Zrt. szegedi telephellyel rendelkező, 30 éves szakmai múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, Magyarország 10 legnagyobb papír-írószer, irodaszer kereskedőinek egyike.

  • Ügyfélkapcsolati munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • vásárlási igények, bejövő telefonhívások fogadása, rögzítése,
      • vásárlók pontos tájékoztatása, felmerülő igények teljeskörű megválaszolása,
      • vásárlói panaszok, garanciális, jótállási kérdések kezelése,
      • számla, visszáru kezelése,
      • webáruházon keresztül érkező rendelésekkel kapcsolatos adminisztráció,
      • kapcsolattartás az értékesítőkkel, a raktárral és az egyéb társosztályokkal,

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Elvárásunk, hogy legalább középfokú végzettséggel, és kiemelkedő tudással rendelkezz az MS Office alkalmazások terén.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Olyan munkatársat keresünk, aki udvariassága és segítőkészsége mellett határozott fellépéssel bír.

      Előnyt jelent az angol vagy a román nyelvtudás, ha ezzel nem rendelkezel, de szívesen tanulnál, akkor támogatjuk tanulmányaidat.

    Amit kínálunk:

      A feladatkört napi 8 órában szükséges ellátni.

      Nálunk egy dinamikus csapat tagjává válhatsz, ahol képzésekben is részesülsz. A fizetés mindig pontosan érkezik a számládra.

      A teljeskörű betanulásodat támogatjuk.

    Állás, munka területe(i):

    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Személyes ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    6753 Szeged, Régész tér 8.

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.