A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Ügyfélkapcsolati munkatárs német nyelvtudással - 53322

36703650100

Főbb feladatok, munkák:

  • telefonos és e-mailes kapcsolattartás a vállalat nemzetközi ügyfeleivel,
  • partnerek támogatása, segítségnyújtás informatikai kérdésekben,
  • irodai munkavégzés során felmerülő IT problémák megoldása,
  • kiváló ügyfélkapcsolat kialakítása és fenntartása,
  • adminisztratív feladatok ellátása, dokumentációk elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk),
  • felsőfokú német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • informatikai affinitás,
  • MS Office programok alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfél-orientált szemléletmód,
  • problémamegoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • negyedéves bónusz, havi bér 10%-a
  • versenyképes béren kívüli juttatások
  • fiatal, jó hangulatú csapat,
  • 6 vagy 8 órás munkavégzés
  • ingyenes sportolási lehetőség
  • ingyenes nyelvoktatás

Megbízó profilja:

  • Multinacionális IT szolgáltatást nyújtó vállalat.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Munkavégzés helye:

Pécs

Érdeklődni lehet: 36703650100

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857