HRM Center keres

Ügyfélkapcsolati munkakörbe Munkatársakat

6 és 8 órás munkarend

Alapozd meg karrieredet és dolgozz otthonról!

Mi lesz a feladatod?

    Kimenő hívásokat indítani a meglévő UPC ügyfelek részére és az új termékeket, szolgáltatásokat bemutatni | Az ügyfelek valós igényei
    alapján nekik releváns szolgáltatásokat kiajánlani.

Mit kapsz tőlünk?

    Teljes képzést adunk a munkához, Neked csak a lelkesedésedet kell hoznod | Akár már rövid távon is előreléphetsz, ha jól teljesítesz, sőt egy
    teljes életpálya modell is vár Rád nálunk.

Mit várunk el?

    Légy csapatjátékos | Tudd kezelni a változásokat | Törekedj a fejlődésre | Légy közvetlen és magabiztos | Ha nem szeretsz unatkozni,
    de szereted a kihívásokat, nálunk a helyed! | Ha szereted, azt, hogy a pozitív és kitartó hozzáállásod a fizetésed összegén is
    meglátszódik, küld el az önéletrajzod hozzánk.

    Lehetsz pályakezdő is, hiszen megtanítunk mindenre.

Mit adunk neked ezért?

    Karrierutat! Szeretjük előléptetni azokat a kollégákat, akik jól dolgoznak. Hosszú távon gondolkodunk Veled, szeretnénk ha nálunk tanulnád meg a szakma minden csínját bínját.
    Ehhez persze adunk rendszeres képzéseket is. És ha még ez nem lenne elég a próbaidő lejárta után otthonról is dolgozhatsz.

Bérezés:

  • alapfizetés: bruttó 200.000 Ft + jutalék

Munkaidő:

  • H-P, 8 órában: 9:10 – 17:40
    6 órában: 9:10 – 15:40
  • Munkakezdés időpontja: 2019. április / május során

  • Budapest, XIII. kerület, Váci út 168/ A betanulás után, nagyjából másfél két hónap elteltével otthonról is / távmunka keretein belül betölthető a munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Jelentkezés módja, fényképes önéletrajz elküldése a „Jelentkezem” gombon keresztül.