Ügyfélkapcsolati munkatárs -Budaörs-Diákmunka

Bruttó 1 590 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

2040 Budaörs, Baross utca 89.

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
    A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
    A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő hívások fogadása
  • Elveszett hívások visszahívása
  • Rendelések rögzítése CRM rendszerben telefon és megrendelőszelvények alapján
  • Postabontás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Heti min. 3 alkalom vállalása ( 6-8 órában)
  • Munkaidő: H-P 08:00-16:00 között

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, csatolja fényképes önéletrajzát!