Szeretsz szakmai segítséget nyújtani másoknak?
Szeretnél Te magad is folyamatosan fejlődni?
Ha a bér- és TB számfejtés napi rutinján túllépve szeretnéd valóban megismerni a szakma összes fortélyát, csatlakozz hozzánk, Magyarország piacvezető szoftverfejlesztőjének csapatához és légy részese a sikerünknek!

Új munkatársakat keresünk

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Bér- és TB)

pozícióba a BÉR termékeink támogatására.

FELADATAID LESZNEK

  • Kapcsolattartás az ügyfeleinkkel személyesen, telefonon vagy írásban
  • Tanácsadás, segítségnyújtás a bér- és TB termékcsaládhoz tartozó programok használatához
  • A későbbiekben az alábbi feladatokból is részt vállalhatsz:a program fejlesztésére vonatkozó javaslatok előkészítésea szoftver tesztelése az egyes verziókiadások előttaz ügyfelek által bejelentett programhasználati észrevételek, javaslatok, kérdések kivizsgálása, reprodukálása

ELVÁRJUK TŐLED

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Önállóság és jó problémamegoldó képesség
  • A szükséges ismeretek folyamatos elsajátítása
  • Felhasználói szintű számítógépes és Microsoft Office alkalmazások ismeretek
  • 1-2 év szakmai gyakorlat a bérszámfejtés területén

ELŐNNYEL INDULSZ, AMENNYIBEN

  • TB, bérszámfejtő végzettséged van
  • Ismered a Kulcs-Bér programot
  • Angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • Ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van

Amit kínálunk:

  • A Kulcs-Soft Nyrt. termékeinek és szolgáltatásainak a megismerését
  • Dinamikusan növekvő, piacvezető szoftverfejlesztő cég
  • Színvonalas, modern munkakörülmények
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti viszony
  • Folyamatos szakmai továbbképzés, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, igazán változatos feladatokkal
  • Kiemelkedő jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1016 Budapest, Mészáros utca 13.