Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
EUROTRONIK ZRT.

Az Eurotronik Zrt. irodai papíráruk, ügyviteli és egyéb nyomtatványok kereskedelmével és kapcsolódó nyomdai szolgáltatások nyújtásával foglalkozik. www.eurotronik.hu

Ügyfélkapcsolati menedzser

Főbb feladatok, munkák:

    • Kereskedelmi ügyintézés, adminisztráció
    • Kapcsolattartás a partnerekkel/ügyfelekkel
    • Készletgazdálkodási szoftver kezelése, készletgazdálkodással kapcsolatos napi feladatok teljeskörű adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Legalább 1-3 év releváns szakmai gyakorlat
    • Fejlődés, tanulás iránti igény
    • Jó kommunikációs készség
    • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Outlook)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nyomdaipari és kereskedelmi gyakorlat
    • Mérnöki, könnyűipari, nyomdai szakirányú felsőfokú végzettség
    • Rendszerezett, logikus gondolkodás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem és cafeteria
    • Intenzív fejlődési lehetőség
    • Barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117, Budapest Budafoki út 111-113.

  • Fényképes önéletrajz
  • Fizetési igény

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélkapcsolati menedzser
  • Rövid pozíció név: Ügyfélkapcsolati menedzser
  • Hirdető cég: EUROTRONIK ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Kereskedelmi ügyintézés, adminisztráció Kapcsolattartás a partnerekkel/ügyfelekkel Készletgazdálkodási szoftver kezelése, készletgazdálkodással kapcsolatos napi feladatok teljeskörű adminisztrációja
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Legalább 1-3 év releváns szakmai gyakorlat Fejlődés, tanulás iránti igény Jó kommunikációs készség Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-01
Állás, munka még: EUROTRONIK ZRT.>