• Szegedi fogászati magánklinikára keressük új kollégánkat egy pörgős, lehetőségekkel és kihívásokkal teli munkakörre, az alábbi pizícióban:

  • Ügyfélkapcsolati menedzser

    Főbb feladatok, munkák:

      • a nyugat-európai pácienseink fogászati problémáira a legmegfelelőbb megoldás megtalálása és ennek kommunikálása az ügyfeleink felé (természetesen profi orvosaink segítségével)
      • személyes konzultációkon való részvétel külföldi nagyvárosokban
      • a pácienseink utazásának megszervezése
      • a páciensekkel kapcsolatos folyamatok teljes körű menedzselése, adminisztrálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ha ezeket a tulajdonságokat érzed magadban, nálunk a helyed:

      • szeretsz emberekkel foglalkozni és örömmel tölt el, ha valakinek a problémáján segíteni tudsz
      • nagyon jó a kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó készséged
      • magas szinten beszélsz angolul, németül, franciául, vagy bármely észak-európai nyelven
      • pozitívan állsz a feladatokhoz, és az motivál, hogy elérd a kitűzött céljaidat
      • szívesen dolgozol csapatban, de egyedül is talpraesetten boldogulsz

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Még néhány dolog, ami nem árt és előnyt is jelent:

      • ha van ügyfélszolgálati vagy értékesítésben szerzett tapasztalatod
      • ha van egy kis jártasságod a fogászat/ kozmetika / egészségügy területén
      • ha van külföldön szerzett munkatapasztalatod

    Amit kínálunk:

      És mit nyersz Te, ha csatlakozol hozzánk:

      • kiemelten jó fizetést kaphatsz
      • sokat utazhatsz Európa nagyvárosaiba
      • új ismereteket, tudást szerezhetsz a fogászat és az ügyfélkezelés területén
      • szakmai tréningeken, képzéseken vehetsz részt
      • önálló, felelősségteljes munkakört láthatsz el
      • rugalmasan beoszthatod a munkaidődet
      • fiatal, lendületes munkahelyi csapat része lehetsz
      • és persze kávé, tea, gyümölcs a konyhában egész nap

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Telefonos értékesítő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint
    • Francia - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    6726 Szeged

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    Kattints a "Jelentkezem" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod 2019. december 15-ig!