Úgy érzed, hogy a Covid-19 járvány során cserben hagytak és elvesztetted a munkádat?

Nálunk ez nem fordulhat elő!

Mi segítünk az embereknek anyagi biztonságot teremteni egy életen át!

Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj,

segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor jelentkezz

Ügyfélkapcsolati menedzser

pozíciónkba az Aegon csapatához!

Amit kínálunk:

  • Egyedi, versenyképes juttatási rendszer
  • Hivatásindító támogatás
  • Rendszeres szakmai és képesség-fejlesztő továbbképzések
  • Kiszámítható szakmai, valamint vezetői karrierépítési lehetőség
  • Multinacionális háttér
  • Önálló és felelősségteljes munka

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (Diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Lépj közénk, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat!