Solar Kraft Kft.

Ügyfélkapcsolati csoportirányító

A Solar Kraft Kft. 10 éves múltra visszatekintő, napelemes rendszerek telepítésével foglalkozó cég. Jelenlegi bővítésünk keretében újonnan induló budapesti irodánkba keresünk munkavállalókat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat ügyfélszolgálati és adminisztrációs szervezetének kialakítása, folyamatos fejlesztése.
  • A vállalat egyéb szervezetei által a csoporttal szemben támasztott igények megértése, elemzése, a hatékony megoldáshoz szükséges folyamatok, felelősségek és működési módszer kidolgozása, fejlesztése.
  • Megfelelő mérési rendszer kialakítása.
  • A hatékony működéshez szükséges támogató eszközök megtervezése, bevezetése és működtetése.
  • Elvárt színtű ügyfélkezelés, kommunikáció biztosítása.
  • Szakterületekkel egyeztetett minőségi és mennyiségi mutatószámok betartása.
  • Riportok készítése.
  • Részvétel a CRM rendszer kiépítésében és fejlesztésében.
  • Részvétel az értékesítési folyamat folyamatos fejlesztésében.
  • Részvétel a műszaki folyamat folyamatos fejlesztésében.
  • Iktatási rendszer működtetése.
  • Ügyfélreklamációk kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- felsőfokú végzettség
- 5-10 éves munkatapasztalat ügyfélszolgálati, értékesítés támogatói területen
- folyamatfejlesztési, munkaszervezési ismeretek, gyakorlat
- számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, adatbáziskezelő, stb.)
- kiváló kapcsolatteremtő képesség
- megbízhatóság, rugalmasság, fejlődőképesség
- önálló, precíz munkavégzés
- terhelhetőség, rugalmasság
- folyamat- és rendszerszemlélet
- analitikus gondolkodás
- kiváló szervező és problémamegoldó készség
- csapatmunka

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetést
- változatos munkát
- hosszútávú munkalehetőséget egy olyan területen, aminek jelentősége egyre nagyobb

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Ipar utca

A "jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük, küldje el részünkre önéletrajzát.