Ügyfélfogadó munkatárs

Főbb Feladatok

  • A cégcsoport partnervállalkozásainak bejövő és kimenő postájának napi ügyintézése
    • beérkező postaküldemények iktatása, átadása
    • kimenő postaküldemények kezelése
  • Bejövő és kimenő hívások kezelése, üzenetek átvétele
  • A vendégek, ügyfelek fogadása
  • A tárgyalók foglalási rendjének kezelése
  • A tárgyalók előkészítése, tárgyalás után a rend visszaállítása
  • Irodai ellátmány rendelése
  • Az irodavezetővel egyeztetve az iroda műszaki problémáinak kezelése az üzemeltető felé, kapcsolattartás karbantartóval

Elvárások

  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Proaktiv személyiség
  • Windows alapú szoftverek felhasználói ismerete
  • Legalább három-öt év tapasztalat hasonló munkakörben

Előnyt jelent

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit nyújtunk

  • Változatos munka egy dinamikus csapatban
  • Hivatali mobil

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A „jelentkezem” gombra történő kattintást követően kérjük, hogy csatolja az önéletrajzát is.