SOPRON BANK ZRt.
  • A Sopron Bank Burgenland Zrt., a nyugat-magyarországi térség meghatározó regionális pénzügyi szolgáltatója, több mint 15 éve van jelen a magyar piacon. Kiváló piac- és régió specifikus ismeretekkel rendelkező csapatunk, amely a személyre szabott ügyfélkezelés mellett köteleződött el, 13 bankfiókban várja az ügyfeleinket és partnereinket.

    Tevékenységünk támogatására munkatársat keresünk soproni munkavégzéssel az alábbi munkakör betöltésére:

  • Ügyfélfelelős

    Főbb feladatok, munkák:

      • Ellátja a teljes körű számlavezetési feladatokat lakossági és vállalati ügyfélkörben egyaránt (számlanyitás, tranzakciók)
      • Tájékoztatja az ügyfeleket a különféle befektetési és megtakarítási lehetőségekről
      • Kezeli, folyamatosan karbantartja az ügyfélakták információtartalmát
      • Kapcsolatot tart a Bank központi szerveivel, elkészíti az előírt jelentéseket és adatszolgáltatásokat
      • Ügyfél-reklamációk kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú középfokú végzettség
      • Legalább 2 éves bankszakmai tapasztalat
      • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
      • Ügyfélközpontúság, pontos, precíz munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Német nyelvismeret
      • Lakossági hitelezésben való jártasság
      • Érvényes forint- és valuta pénztárosi vizsga

    Állás, munka területe(i):

    • Bank, Biztosítás, Bróker
    • Banki, Biztosítási szakügyintéző
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9400 Sopron, Kossuth Lajos utca 19.

    Jelentkezni szakmai fényképes önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud, vagy az alábbi címen!

    Sopron Bank Zrt.
    Sóti Ivett
    9400 Sopron,
    Kossuth L. u. 19