Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat budapesti munkavégzéssel:

UDVARI MUNKATÁRS – átlagos havi nettó 210.000 Ft

(BUDAPEST IX. KERÜLET)

A Te feladataid:

  • A cég logisztikai központjának, kinti területeinek tisztántartása (udvar, dohányzó)
  • Szemét összegyűjtése
  • Tömörítő és présgép használata
  • Nehéz tárgyak mozgatása (raklap válogatás)

Amit Tőled elvárunk:

  • Minőségi munkavégzés
  • Kétműszakos munkarend (06:00-15:00, 13:00-22:00) heti váltásban, havi két szombati munkanap (06:00-15:00)
  • Erős fizikum
  • 8 osztályos általános iskolai végzettség

Amit Neked kínálunk:

  • Kiszámítható jövedelem, átlagosan havi nettó 210.000 Ft
  • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő után)
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Teljes munkaruha szett (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Timót u. 5

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.