UC Engineer

Feladat:

    Cégünk munkatársat keres jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében informatikai hálózatokkal kapcsolatos rendszermérnöki feladatok ellátására. A munkakör részét képezi:

    • Részvétel ajánlatok műszaki tartalmának elkészítésében
    • Részvétel az implementációban
    • Tervezéshez, implementáláshoz és átadáshoz szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
    • Részvétel az üzemeltetett rendszerek magas szintű támogatásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum 3 év szakmai tapasztalat az alábbi technológiai területeken:
      • Cisco Unified Communications megoldások
        • Cisco UCM
        • Cisco UCCX
        • Cisco Telepresence Server vagy CMS
        • Cisco Unified Border Element
      • Microsoft Skype for Business szerver oldali ismeret előny
    • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége
    • Minimum CCNA tudásszint (érvényes vizsga előny)
    • Ügyfélorientált gondolkodás
    • Csapatmunka, jó problémamegoldó készség
    • Precíz, önálló munkavégzés
    • Eredményorientált, megoldáskereső kreatív személyiség
    • „B” kategóriás járművezetői engedély
    • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

    • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
    • Modern munkakörnyezet
    • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Versenyképes kompenzáció
    • Rugalmas munkaidő
    • Vállalati gépjármű

Előny:

    • Cisco és/vagy Microsoft termékportfólió széleskörű gyakorlati ismerete
    • Üzemeltetési tapasztalat
    • Presales területen szerzett szakmai tapasztalat
    • Szakirányú felsőfokú végzettség
    • Microsoft ismeretek és minősítések
    • Cisco minősítések

Egyéb információ:

    • Teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Puskás Tivadar út 14.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk.