ÉMI NONPROFIT KFT

Az ÉMI Nonprofit Kft. Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.

Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Szakértői és tanácsadói tevékenységével támogatja az építési szakterület résztvevőit. Vizsgálatokkal, kísérletek elvégzésével és tanulmányok készítésével segíti az építőipari vállalkozásokat az építőipari termék- vagy technológia fejlesztésében, közreműködik szakmai szabályozások és hatósági intézkedések előkészítésében.

Tűzvédelmi vizsgáló mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • szakterületre vonatkozó vizsgálati és osztályozási szabványok megismerése, értelmezése, az ismeretek gyakorlati alkalmazása;
    • vizsgálatok megtervezése;
    • vizsgálatok ügyében kapcsolattartás megbízókkal (pl. egyeztetés minták, próbatestek kialakításáról, vizsgálati időpontról, stb.);
    • vizsgálati minták, próbatestek kialakításának, kondicionálásának, bontásának ellenőrzése és felügyelete a vonatkozó szakmai és szabványi előírások, szabályok szerint;
    • vizsgálatok lebonyolításának szervezése (egyeztetés a laboratórium technikai személyzetével és a vizsgálat megbízójával);
    • vizsgálatok során mérések, megfigyelések végzése és dokumentálása;
    • az elvégzett vizsgálatok során tapasztalt megfigyelések, és elvégzett mérések jegyzőkönyvi dokumentálása, illetve értékelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • építész-, építő-, tűzvédelmi -, vagy biztonságtechnikai mérnöki végzettség;
    • legalább középfokú angol nyelvismeret;
    • mérnöki munkatapasztalat és az új ismeretekre való nyitottság;
    • műszaki kreativitás, gyakorlatias szemlélet;
    • felelősségteljes, önálló munkavégzés;
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
    • terhelhetőség, megbízhatóság, rugalmasság;
    • jó kommunikációs és tárgyalóképesség;
    • együttműködés, szervezés képessége;
    • pontos, precíz munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • német nyelvtudás,
    • hasonló területen szerzett munkatapasztalat (tűzvédelem, illetve vizsgálólaboratórium),
    • stressztűrés.

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség;
    • Családias légkör;
    • Változatos feladatok;
    • Szakmai fejlődési lehetőség;
    • Sportolási lehetőség;
    • Üdülési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre, Dózsa György út 26.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye: Szentendre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy tűzvédelmi mérnök jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát részünkre.

Bővebb információért, kérjük, látogasson el honlapunkra.

A pályázó a pályázat benyújtásával kifejezett hozzájárulását adja az adatkezeléshez azon adatokra vonatkozóan, amelyeket a pályázatában feltüntetett. Az ÉMI Nonprofit Kft., mint adatkezelő az álláspályázatokat az ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ (álláspályázatokkal kapcsolatos adatkezelés)című dokumentumban meghatározott módon kezeli, mely tájékoztató az adatkezelő a honlapján teszi közzé, az Adatvédelem menüpont alatt. Az Adatkezelő fenntartja a jogot, hogy ezt a tájékoztatót egyoldalúan, a jövőre nézve módosítsa. A módosításokról az Érintetteket az Adatkezelő honlapján keresztül tájékoztatja.