FirExProtect Mérnöki Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

TŰZVÉDELMI TERVEZŐ MÉRNÖK

Feladatok

  • Tűzvédelmi tervezés
  • Építmények és technológiai rendszerek tűzvédelmi követelményeinek meghatározása
  • Tervezési, létesítési (építés, szerelés, üzembe helyezés) folyamat tűzvédelmi feladatainak meghatározása, a tervezési dokumentumok előállítása és felülvizsgálata
  • Tűzvédelmi engedélyezési dokumentáció előkészítése
  • Hatóságokkal történő szakmai egyeztetésben, engedélyezési folyamatokban való közreműködés
  • Tűzvédelmi szabályzatok, kézikönyvek, útmutatók előkészítése

Elvárások

  • Tűzvédelmi szakmai végzettség
  • Mérnöki kamarai regisztráció
  • Megbízható angol nyelvű műszaki tartalom értelmezés

Előnyt jelent

  • TUÉ, TUO, TUJ tervezői jogosultság
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Igazolható tűzvédelmi tervezői tapasztalat

Készségek

  • nyitottság, kezdeményezőkészség
  • csapatban történő munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és önálló problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • költséghatékony szemlélet
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásaiban való aktív részvétel
  • Különböző ipari szegmensekből szerezhető szakmai referencia
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.