MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság (MYBRIDGE KFT.)

Tűzoltó berendezések karbantartó

Feladatok:

    Létesítménygazdálkodási piacon működő, közel 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező megbízója, a Future cégcsoport számára munkatársat keres XVIII. kerületi kiemelt területre az alábbi pozíció betöltésére:

    Tűzoltó berendezések karbantartó.

    Feladatok:
    A beépített tűzoltó berendezések (sprinkler, habos sprinkler, és gázzal oltó) rendszerek felülvizsgálata ellenőrzése, dokumentálása.
    Tűzoltó készülékek ellenőrzése, dokumentálása

    Munkavégzés helye: XVIII. kerület, Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér

Az álláshoz tartozó elvárások:

    épületgépész, vagy műszerész végzettség
    „B” kategóriás jogosítvány
    önálló munkavégzés
    csapatmunka
    büntetlen előélet
    egészségügyi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    tűzvédelmi szakvizsga
    számítógépes ismeret
    középfokú képzettség vagy valamilyen erősáramú szakmunkásvizsga

Amit kínálunk:

    Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég
    Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
    Versenyképes fizetés, béren kívüli (cafetéria) juttatások
    Csapatmunka egy lendületes közösségben
    Folyamatos, támogatott szakmai képzés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest