Schrack Seconet Kft.
  • Üzleti tevékenységünk súlypontja az automatikus tűzjelző és oltórendszerek értékesítése, tervezése, telepítése, és karbantartása. Egyre jelentősebb volument képvisel a komplex biztonságtechnikai rendszerek, illetve ezek alrendszereinek (behatolásjelző és beléptető rendszerek, videó megfigyelő rendszerek) létesítése, a nővérhívó rendszerek és a teljeskörű gyengeáramú kivitelezés és vállalkozás is.

  • Munkatársat keresünk

    Tűzjelző rendszer tervező

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Tűzjelző berendezések tervezése
      • Műszaki dokumentáció elkészítése
      • Engedélyeztetési eljárások lebonyolítása
      • Kapcsolattartás a megrendelővel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú műszaki mérnök végzettség
      • AutoCAD felhasználószintű ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Szakmai tapasztalat (referencia megjelölése)
      • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
      • B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes jövedelem és hosszú távú állás egy jó hangulatú csapat tagjaként egy nagy múltú biztonságtechnikai cégnél
      • Komplex feladatok, szakmai kihívások
      • Lehetőség a szakmai fejlődésre
      • Céges telefon
      • Külső-belső képzések

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Rendszertervező
    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1119 Budapest, Fehérvári út 89.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A jelentkezés gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.