Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Székesfehérvári Partnercégünk részére keresünk Tüzeléstechnikai szerviztechnikus pozícióba munkatársakat!

Tüzeléstechnikai szerviztechnikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari és lakossági kazánok beüzemelése, karbantartása
  • Tüzeléstechnikai beszabályozás
  • Műszaki-biztonsági vizsgálatok elvégzése
  • Gázveszély jelző kalibrálása illetve ellenőrzése
  • Dokumentációkészítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamos alapképzettség szükséges
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzésre készség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Munkába járás támogatása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Cafetéria
  • Családias légkör
  • 1 műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tüzeléstechnikai szerviztechnikus
  • Rövid pozíció név: Szerviztechnikus
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Ipari és lakossági kazánok beüzemelése, karbantartása Tüzeléstechnikai beszabályozás Műszaki-biztonsági vizsgálatok elvégzése Gázveszély jelző kalibrálása illetve ellenőrzése Dokumentációkészítés
  • Elvárások: Villamos alapképzettség szükséges B kategóriás jogosítvány Önálló munkavégzésre készség Rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1