TURISZTIKAI ÜZLETFEJLESZTÉSI PROJEKTMENEDZSER

A Magyar Turisztikai Ügynökség az Üzletfejlesztési igazgatóságára keres turisztikai üzletfejlesztési projektmenedzsert. Az igazgatóság feladata nagyobb volumenű beruházási és fejlesztési projektek megvalósítása a számára kijelölt turisztikai térségben, külföldi tőke bevonásával.

Főbb feladatok:

  • Részvétel a turisztikai befektetésösztönzési programok, koncepciók kidolgozásában,
  • turisztikai befektetésösztönzéssel turisztikai beruházások elősegítése,
  • ügyfélkapcsolati rendszer alapján, kapcsolattartás a befektetésösztönzésben érintett kormányzati szervekkel,
  • a befektetők részére tájékoztatásnyújtás a magyarországi befektetési környezetről – külföldi és belföldi tárgyalások alkalmával egyaránt.

Elvárások:

  • Közgazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • stratégia alkotásban és üzleti elemzésben való jártasság,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • jelentős előny 3 éves big four cégnél vagy gazdasági elemző cégnél szerzett magyarországi tapasztalat üzletfejlesztés és/vagy senior értékesítési munkakörökben.

Személyes követelmények:

  • Proaktivitás
  • Stratégiai szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzés területén
  • Terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes piaci jövedelem
  • Céges telefon, laptop
  • Cafeteria juttatás
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Kacsa utca 15-23.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.