Dolgozzon Ön is kiemelt kulturális és világörökségi helyszínen a
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit Zrt.-nél!

Legyen Ön is tagja sikeres csapatunknak,
hogy részese lehessen a folyamatos megújulásnak és innovációnak!

Társaságunk közhasznú tevékenységének fő célja a világörökségi helyszínek,
a nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű
nemzeti vagyonnak minősülő műemlékek és műemlék együttesek,
valamint a kulturális örökség elemeinek régészeti feltárása, megóvása, bemutatása, fejlesztése
és turisztikai vonzerejének növelése.

Dinamikus, innováció iránt elkötelezett kollégánkat keressük az alábbi teljes munkaidős állásra:

Turisztikai Projektmenedzser

Feladatok:

  • Közreműködik a társasághoz tartozó fejlesztésekhez, a Nemzeti Hauszmann Programba tartozó, valamint egyéb Kormányhatározatok alapján kijelölt beruházásokhoz kapcsolódó kulturális és turisztikai tartalomfejlesztési projektekben.
  • Közreműködik az élményalapú, minőségi és nemzetközi trendeknek megfelelő látogatói élmény kialakításában;
  • Szakmai és stratégiai kapcsolatok koordinációja a turisztikai és kulturális szempontból releváns szereplőkkel a koherens látogatói élmény fejlesztése érdekében.
  • Irányítja a projekt cselekvési ütemtervében meghatározott feladatok végrehajtását és elkészíti a szakmai előrehaladási jelentéseket;
  • A Társaság kezelése alatt álló ingatlanok hosszú távú turisztikai és kulturális hasznosításának kialakítása, megvalósulások nyomon követése és felülvizsgálata;
  • Kulturális turisztikai fejlesztések kezdeményezése, amely kiterjed a fejlesztéshez kapcsolódó akcióterv kidolgozására, a fejlesztés megvalósulásának folyamatos támogatására;
  • Kialakítja a projektmenedzsment munkafolyamatait és dokumentációit;
  • Részt vesz a projektekhez kapcsolódó beszerzési, szerződéskötési folyamatokban;
  • Rendszeres státusz riportok készít (beszámolók / prezentációk);
  • Részt vesz partnerekkel workshop- on, alkalmanként levezeti azokat.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, érdeklődés a turizmus fejlesztés iránt;
  • Érdeklődés a magyar történelem és kultúra iránt;
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat;
  • Kiváló problémamegoldó készség;
  • Rendszerszemlélet, proaktív, innovatív hozzáállás, agilis működés;
  • Megbízható, önálló munkavégzés;
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség.

Előny:

  • Aktív tárgyalóképes angol/német nyelvtudás – szóban és írásban;

Amit kínálunk:

  • Történelmi jelentőségű projektekben, városképet megváltoztató beruházásokban való részvétel;
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag;
  • Céges telefon, laptop;
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület