Amennyiben jól fogalmazol, szívesen írsz különböző szakmai beszámolókat, elemzési anyagokat és általában gyorsan tudod adaptálni az anyagok elkészítéséhez szükséges információkat, mindenképpen jelentkezz hozzánk!

turisztikai elemző szakértő

FELADATOK:

  • Turizmussal foglalkozó területen nemzetközi és hazai piaci adatok alapján elemzések, tudományos értekezések készítése;
  • Stratégiai célokhoz és irányokhoz kapcsolódó üzleti elemzések készítése
  • Turisztikai témájú felsővezetői támogató anyagok, döntéselőkészítő elemzések megírása.

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

  • Bölcsész vagy közgazdász felsőfokú végzettség;
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Jelentős előnyt jelent legalább 2 év „Big Four” cégnél vagy gazdasági elemző cégnél szerzett tapasztalat elemzési munkakörökben.

SZEMÉLYES KÖVETELMÉNYEK:

  • Proaktivitás
  • Kiváló fogalmazási és elemzési készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzés területén

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes piaci jövedelem
  • Céges telefon
  • Cafeteria juttatás
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1027 BUDAPEST, KACSA utca 15-23.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.