Tudományos kísérletben való részvétel - diákmunka

Bruttó 1 529 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1051 Budapest, Nádor utca 9.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vizsgálatok a kognitív képességekhez kapcsolódnak
  • Figyelmi,látási vizsgálatok
  • Kooperációs tesztek

Munkaidő:
Heti 1-2 órás elfoglaltság (nem kötelező minden héten menni)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonyigazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18 év feletti életkor
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható személyiség

Amit kínálunk:

A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Egyéb tudomány

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, csatolja fényképes önéletrajzát!