Vállalatunk 1992-től működik hazánkban a Compass Group tagjaként, amely a világ egyik legnagyobb étkeztetéssel foglalkozó cégcsoportja. Az Eurest Étteremüzemeltető Kft. szakmai fejlődési lehetőséget, stabil nemzetközi hátteret, versenyképes jövedelemcsomagot kínál.

Tréner Séf

Feladatok:

  • termékfejlesztés, (melegétel, saláták, házi desszertek, büfétermékek),
  • szolgáltatás fejlesztés (tálalás, megjelenés),
  • Kollégák mentorálása,
  • konyhai feladatok szervezése,
  • összetett termelési feladatok szervezése,
  • szakácsok munkájának irányítása,
  • étlapok összeállítása,
  • alapanyag/nyersanyag gazdálkodás,
  • HACCP előírások betartása és betartatása,
  • az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
  • hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása.

Elvárások:

  • Executive chef-szakmai irányító,
  • trendek ismerete, követése,
  • nyitottság szakmai eseményekre,
  • külföldi tapasztalat,
  • szakirányú végzettség,
  • legalább 5 éves konyhafőnöki tapasztalat,
  • gazdasági szemlélet,
  • határozott fellépés, kreativitás,
  • kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • angol nyelvtudás,

Amit kínálunk:

  • szabad hétvége,
  • fizetett szabadság, munkaruha,
  • 8 órás munka,
  • teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,
  • multinacionális, nagyvállalati környezet,
  • professzionális konyhatechnológia,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • folyamatos szakmai kihívás, támogató szakmai háttér,
  • továbbfejlődési lehetőség: képzések, versenyek.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XI kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.