A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában.
Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést.
A Dana Hungary Kft győri székhelyére felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

A vállalat 34 országban van jelen

Közel 29.000 munkavállalót alkalmaz

A győri régió egyik legnagyobb vállalataként
A Dana Hungary Kft. 4 telephelyen közel 700 főt foglalkoztat.

Tréner

LIGHT VEHICLE

Főbb feladatok:

  • Oktatási folyamatok kialakítása, termékspecifikus tréninganyagok összeállítása
  • Gyártás területére vonatkozó éves tréning terv elkészítése és végrehajtása
  • Szükséges oktatások lebonyolítása új beálló és meglévő munkatársak számára
  • Új termék, új termelési technológia bevezetése esetén a munkatársak oktatása, újra oktatása
  • Képzési mátrix koordinálása
  • Tanácsadás az új munkavállalók kiválasztása során
  • Oktatással kapcsolatos vizsgarendszer kidolgozása
  • Együttműködés a Termelés, Minőségbiztosítás és Személyügy területeivel
  • Szükséges dokumentációk elkészítése

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség előny
  • Oktatás területén szerzett többéves tapasztalat
  • Megmunkálás területén szerzett gyakorlati ismeretek
  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és teljesítmény alapú mozgó bér (maximum 10%)
  • Cafeteria rendszer (havi nettó 25 000 Ft)
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz a régió egyik legnagyobb és leginnovatívabb cégéhez.
Jelentkezni önéletrajzzal postán vagy a „Jelentkezem” gomb segítségével lehet.