Comdata Group SpA
Munkatársat keresünk

Tréner

pozícióba.
A Comdata a világ egyik vezető innovatív szolgáltatója a vásárlói interakciók és a folyamatkezelési szolgáltatások terén.Szolgáltatások széles skáláját kínáljuk, az ügyfelek közötti interakciók és folyamatok kiszervezésétől kezdve a vásárlói élmény területén nyújtott tanácsadásig. A Comdata 20 éve van a piacon, és jelenleg világszerte több mint 50 000 szakembert foglalkoztat.
Újonnan alakult budapesti központunkba keresünk most munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktívan részt veszel a csapatok értékesítési és kommunikációs készségeinek fejlesztésében
  • Te leszel az IQOS specialista csapat első számú támogatója, visszajelzést adsz a munkatársaknak, képzed és motiválod őket, annak érdekében, hogy a csapat a legjobbat tudja kihozni magából
  • Kommunikációs stratégiát javasolsz és visszaméred a bevezetett újdonságok eredményességét
  • Részt veszel az új csapattagok kiválasztásában és tréningezésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettséged van,
  • Angol nyelven jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt,
  • Készség szinten van meg a visszajelzésadás technikája, fontosnak tartod a fejlődést, fejlesztést és empatikus vagy,
  • Proaktív és kreatív vagy, energiával teli és nem ijedsz meg az új kihívásoktól,
  • Jó elemző  és szervezőkészséggel rendelkezel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

L&D és ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: Budapest, 13. Kerület, illetve Home office
Versenyképes juttatási csomag
Inspiráló környezet

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

300.000 - 400.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Dunavirág utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.