Tranzakciós tanácsadó - Pénztáros /Váci út/

Főbb feladatok

  • Pénztári teendők ellátása, a bank lakossági és vállalati ügyfelei részére pénztári tranzakciókat lebonyolítása
  • A bankfiók készpénzigényének felmérése és annak jelzése, a készpénz átadása-átvétele és szállításra való előkészítése
  • Adminisztrációs és ellenőrzési feladatok, back office tevékenységek lebonyolítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség
  • Valutapénztárosi vizsga
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás, jó kommunikációs képesség
  • Precizitás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • 1 idegen nyelv alapszintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.