UPS Healthcare Hungary Zrt.
  • A Budaörsön 1999 óta működő UPS Healthcare Hungary Zrt. aktívan támogatja a közép- és kelet-európai egészségügyi vállalatok logisztikai és kereskedelmi igényeit. A töretlen sikereket maga mögött tudó UPS a világ legnagyobb logisztikai szolgáltatója, amely izgalmas és dinamikus munkakörnyezetet, tapasztalatszerzési lehetőséget kínál munkavállalóinak.
    Cégünk tehetséges jelöltet keres az alábbi pozícióba:

  • Transport & Customs Manager / Szállítmányozási és Vámszakági Vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • A UPS Healthcare Hungary Zrt. szállítmányozási és vámügyi csoportjának vezetése, a szállítmányozási / fuvarozási feladatok ellátásához szükséges erőforrások biztosítása.
      • Az ügyfelek felől érkező igények gyógyszeripari GDP szerinti kezelése.
      • Kalkulációk és árajánlatok készítése, kontrolling feladatok ellátása.
      • Tervezés (Business Planning), az osztály értékelésének folyamatos monitorozása, terv – tény összehasonlítás, elemzése, ezzel kapcsolatos korrekciós lépések megtétele.
      • Tárgyalásokon való részvétel (ügyfelekkel, alvállalkozókkal). Szerződések előkészítése, véleményezése.
      • A szállítási feladatok minőségének biztosítása és ellenőrzése. Nem megfelelőség esetén dokumentáció, korrekciós lépések együttműködésben a Quality Assurance csapattal.
      • Folyamat-optimalizálás, a szállítmányozás és a fuvarozás ügyviteli rendjének folyamatos fejlesztése.
      • Vonatkozó jogszabályok és belső szabályzatok naprakész betartatása, felülvizsgálata.
      • Munkájához kapcsolódó IT rendszerek ismerete.
      • Teljes körű elszámolási és jelentési kötelezettség a cégvezetés felé.
      • A fuvareszközök biztonságos üzemeltetésének, karbantartási feladatainak és a szükséges erőforrásoknak biztosítása.
      • Gondoskodik a vámügyi dokumentumok, bevallások, kellő időben történő és pontos benyújtásáról a különböző hatóságokhoz.
      • Részt vesz a vámügyi rendelkezéseknek, ügyfél szabványos működési eljárásainak és a vállalati követelményeknek való megfelelőség nyomon követésében.
      • A vámhatósági engedélyekben foglalt kötelezettségek és a vámiroda működésének folyamatos fenntartása.
      • Vámeljárások/vámigazgatási eljárások folyamatának ellátása.
      • Vámhivatali kapcsolattartás.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Főiskolai vagy egyetemi végzettség.
      • 5 év nemzetközi szállítmányozási cégnél szerzett tapasztalat.
      • Vámjogi szakértői jogosultság.
      • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Gyógyszeripari logisztikai tapasztalat.
      • Aktív hőmérséklet-kontrollált flotta menedzsmentben szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Cégautó
      • Cafeteria már belépéstől
      • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
      • Karrierlehetőség
      • Stabil, megbízható vállalati háttér
      • Kiemelkedő munkahelyi feltételek
      • Minden munkavállalónak egyéni biztosítás

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Műszakvezető
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Szállítás, Logisztika vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    2042 Budaörs, Akron utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fizetési igénnyel ellátott angol és magyar nyelvű önéletrajzát.