Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Trainee - Portfolió elemző (Lakossági és KKV kockázatkezelés)

Mi lesz a feladatod?

Portfolió elemzőként a feladatod elsősorban az lesz, hogy megértsed a Rád bízott hitelportfolió működését és megmagyarázd benne történő változásokat. Szóval komplex elemzések készítése által fogod támogatni a vezetői döntéseket, illetve kiteljesítheted a krativitásodat különböző riportok fejlesztésében. Ezen túlmenően részt vehetsz az értékvesztés képzés és tervezés folyamatában és a kockázatkezelési eszköztár és riporting architektúra fejlesztésében.

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • mert mi számíthatunk egymásra, szakmai és emberi közösséget alkotunk,
  • nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak, legyen szó ügyfelekről vagy munkatársakról,
  • nyitott, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad és tisztelettel bánunk egymással,
  • sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • szeretsz adatokkal, számokkal foglalkozni,
  • jól boldogulsz strukturált problémák megoldásával,
  • vállalod a heti 30 v. 40 órás munkavégzést (heti 4 v. 5 nap),
  • utolsó éves / frissen végzett vagy (gazdasági vagy gazdaságinformatikus),
  • rendelkezel adatbázis kezelési (SQL) ismeretekkel,
  • szeretsz csapatban dolgozni.

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 11-13.

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Trainee - Portfolió elemző (Lakossági és KKV kockázatkezelés)
  • Hirdető cég: Raiffeisen Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Portfolió elemzőként a feladatod elsősorban az lesz, hogy megértsed a Rád bízott hitelportfolió működését és megmagyarázd benne történő változásokat. Szóval komplex elemzések készítése által fogod támogatni a vezetői döntéseket, illetve kiteljesítheted a krativitásodat különböző riportok fejlesztésében. Ezen túlmenően részt vehetsz az értékvesztés képzés és tervezés folyamatában és a kockázatkezelési eszköztár és riporting architektúra fejlesztésében.
  • Elvárások: szeretsz adatokkal, számokkal foglalkozni, jól boldogulsz strukturált problémák megoldásával, vállalod a heti 30 v. 40 órás munkavégzést (heti 4 v. 5 nap), utolsó éves / frissen végzett vagy (gazdasági vagy gazdaságinformatikus), rendelkezel adatbázis kezelési (SQL) ismeretekkel, szeretsz csapatban dolgozni.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Raiffeisen Bank Zrt.>