Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízónk prémium szeszesital termékeket forgalmazó vállalat, amely megalakulása óta meghatározó szereplője a magyar minőségi italpiacnak.
Ha szeretnél az egyik világmárka hazai kapcsolattartója lenni, és egy személyben koordinálni a trade aktivitást, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra!

Trade marketing specialista

Feladatok:

  • A központi brand stratégia implementálása a hazai piacra.
  • Kapcsolattartás a külföldi márkaképviselőkkel.
  • Az aktivitások megvalósításának teljes koordinációja a helyi retail partnereknél.
  • A promóciós elemek megrendelése, ezek biztosítása a helyszínen.
  • Egyeztetés a helyi marketing osztállyal és a retail partnerekkel.
  • Folyamatos riportálás a külföldi központnak, és a hazai brand managereknek.
  • Hatékonyságmérés, a folyamatok kontrollja és a megfelelő határidők betartatása a beszállító partnerekkel.

Amit kínálunk:

  • Kapcsolattartás világmárkák képviselőivel.
  • Impozáns, folyamatosan bővülő termékkör.
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat és támogató légkör.

Elvárások:

  • Legalább 1 éves tapasztalat marketing területen multinacionális környezetben.
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Önállóság, proaktivitás

  • Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek, küldd el jelentkezésedet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Trade marketing specialista
  • Hirdető cég: HR Partner Consulting Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Feladatok: A központi brand stratégia implementálása a hazai piacra. Kapcsolattartás a külföldi márkaképviselőkkel. Az aktivitások megvalósításának teljes koordinációja a helyi retail partnereknél. A promóciós elemek megrendelése, ezek biztosítása a helyszínen. Egyeztetés a helyi marketing osztállyal és a retail partnerekkel. Folyamatos riportálás a külföldi központnak, és a hazai brand managereknek. Hatékonyságmérés, a folyamatok kontrollja és a megfelelő határidők betartatása a beszállító partnerekkel.
  • Elvárások: Legalább 1 éves tapasztalat marketing területen multinacionális környezetben. Kiváló szervező és kommunikációs készség. Tárgyalóképes angol nyelvtudás. Önállóság, proaktivitás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: HR Partner Consulting Kft.>