ZOTT HUNGARIA KFT.

Zott Hungaria Kft. - Tejipari készítmények értékesítése

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Trade Marketing Specialist (német, angol)

Főbb feladatok, munkák:

    - A Trade Marketing tevékenységek előkészítése, végrehajtása, kiértékelése a közép-európai üzlettervével összhangban,

    - Együttműködés a külsős ügynökségekkel és a beslő kreatív csapattal,

    - Együttműködés a POS anyagok létrehozásában és terjesztésében,

    - Szoros együttműködés a vállalat értékesítési csapatával,

    - Termék-adatbázisok kezelése és frissítése,

    - Piaci információk feldolgozása és elemzése,

    - Prezentációk és elemzések elkészítése,

    - Az értékesítési csapat negyedéves találkozóinak megszervezése és aktív részvétel,

    - Az új trendek és a konkurencia nyomon követése,

    - Költségfigyelés, trade marketing budget vezetése,

    - Együttműködés a termékmenedzerekkel és a marketing csapattal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Egy új kolléganőt/kollégát keresünk, aki pozitív munka iránti elkötelezettséggel rendelkezik, továbbá nyitottság, lelkesedés jellemzi és szeret új dolgokat megismerni.

    Az új kolléganő, kolléga a Zott, mint márka és a termékportfólió ismertségének növelésére irányuló célok elérése érdekében, Közép-Európában a marketing feladatok létrehozésának és végrehajtásának szerves része lesz (Magyarország, Csehország, Szlovákia).

    - Elengedhetetlen folyékony német és angol nyelvtudás,

    - Magas szintű MS Office gyakorlati tudás (főleg Excel),

    - Gépjárművezetői engedély,

    - Jó kommunikációs készség,

    - Precíz, pontos munkavégzés,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Tapasztalat a tejipari, ill. FMCG közegből előny,

    - Tapasztalat hasonló, ill. Sales Support/Trade Marketing pozíción előny,

Amit kínálunk:

    - 13. havi bér,

    - Fiatal és barátságos kollektív,

    - Erzsébetutalványok.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1118 Budapest, Muskotály utca 11.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben kész egy sikeres, nagy múltú vállalatnál dolgozni, kérjük küldje el fényképes, NÉMET NYELVŰ önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával és a fizetési igény megjelölésével, valamint a lehetséges belépési dátum megadásával.