Gyógyszervitaminok és étrend-kiegészítők gyártásával és kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalatunk a kereskedelmi és marketing csapatba keres

Trade marketing manager

kollégát keres teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel.

FELADATAI:

  • Trade akciók koordinálása és az ahhoz kapcsolódó adminisztráció lebonyolítása
  • Forgalom és promóciók elemzése havi szinten, riportolás a vezetőség felé
  • Marketing anyagok grafikai fejlesztése, tervezése, POS gyártatás felügyelete, készlet koordinálása
  • Kapcsolattartás partnerekkel: patikaláncokkal, gyógynövénykereskedelmi nagykerekkel, POS gyártókkal
  • Költségvetés (marketing és sales) tervezése, nyilvántartása, ellenőrzése
  • Kongresszusokon, rendezvényeken való részvétel megszervezése, megvalósítása
  • Tervezés: éves budget, trade akciók és marketing
  • Piaci trendek nyomon követése

ELVÁRÁSOK:

  • prioritáskezelési képesség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • precizitás, pro-aktivitás
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági/ kereskedelmi /marketing területen)
  • MS office progarmok magabiztos és gyakorlott használata (erős excel tudással)
  • "B" jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • gyógyszeripari gyakorlat
  • angol nyelvtudás
  • egészséges életmód iránt való érdeklődés

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  • vállalati autó, telefon és laptop

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1134 Váci út 33.