Trade Marketing Képviselő – Budapest

A British American Tobacco a magyarországi dohánypiac megkerülhetetlen szereplője. Célunk, hogy a régió legszínvonalasabb trade marketing szervezetét építsük fel. Legfontosabb értékünk a sokszínűségünk - kultúránkat igazi egyéniségek alakítják, akik nap-mint- nap kamatoztathatják tudásukat, tapasztalatukat közös céljaink elérése érdekében.
Szeretnél tagja lenni te is a trade marketing szervezetüknek?

Trade Marketing Képviselőként
a budapesti területre!

Főbb feladatok, munkák:

    A British American Tobacco képviselete, marketing céljainak megvalósítása, üzleti teljesítményének fejlesztése az adott földrajzi területen működő üzletekben:
    • Kölcsönösen előnyös kereskedelmi kapcsolat kialakítása és ápolása a partnerekkel
    • Disztribúciós stratégia üzlet szintű alkalmazása
    • Termékelérhetőség és -láthatóság fejlesztése
    • Kereskedelmi ciklus tevékenységek magas színvonalú végrehajtása
    • Kereskedelmi terület átfogó megismerése
    • Marketing szerződések menedzsmentje
    • Márkaüzenetek átadása, kategóriamenedzsment
    • Piaci információk gyűjtése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítői gondolkodásmód
  • Pozitív attitűd, megoldás-orientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Határozott fellépés, rugalmas és nyitott személyiség
  • Minimum középfokú végzettség, érettségi
  • B kategóriás jogosítvány, legalább 2 év autóvezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Legalább 1 év értékesítési vagy kereskedelmi területen szerzett gyakorlat
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • FMCG-tapasztalat és angol nyelvtudás előnyt jelent
  • elsősorban Budapest területéről várjuk a jelentkezéseket, a mobilitás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati autó, laptop, mobiltelefon magánhasználatra is
  • Hosszú távú magyarországi és nemzetközi karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Munkavégzés helye:

Budapest