Trade Marketing gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 650 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XI.

A Philipsnél az a célunk, hogy valódi innovációkkal javítsuk az emberek egészségét és életminőségét. A Philips Magyarország Kft-nél jelenleg a férfi és női szépségápolás, a szájápolás és a baba-mama kategóriák vannak fő kommunikációs fókuszban. Igazán változatos feladatok és lehetőségek várnak Rád, hogy tovább bővítsd és megmutasd tudásod. Légy részese Te is csapatunknak és kezdd el velünk karriered.

Főbb feladatok, munkák

  • Marketing kommunikációs anyagok lokalizásása, fordítások készítése, ellenőrzése
  • Online és offline kommunikációs anyagok megterveztetése, legyártatása
  • Marketing ügynökségekkel, grafikusokkal és nyomdával való kapcsolattartás
  • Közreműködés marketing kampányok koordinálásában
  • Social media csatornák menedzsmentjében való részvétel
  • Kimutatások, elemzések és prezentációk készítése
  • Pénzügyi és adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább 1 évig
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig, 9.00-17.00 óra között
  • Heti minimum 30 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1650 Ft/óra
  • Home office lehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Kedvezmény a Philips termékekre

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.