Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

A Richter Gedeon

TPM Koordinátor

munkatársat keres.

A TPM Koordinátor feladata lesz a Richter Gedeon jelenlegi karbantartási stratégiájának felülvizsgálata és fejlesztése az összes magyarországi telephelyre vonatkozóan (Budapest, Dorog, Debrecen), majd globálisan.

Feladatai

  • Karbantartási rendszerfejlesztés;
  • karbantartási költségtervezés fejlesztése;
  • technológia specifikus (hatóanyaggyártás, késztermék, biotechnológia) karbantartási megoldások egyidőben történő fejlesztése és támogatása;
  • kiemelt karbantartás fejlesztési projektek koordinációja;
  • karbantartás fejlesztéshez szükséges képzések és oktatások végrehajtása: TPM, Lean, karbantartási módszertanok, Asset management, stb.
  • folyamat fejlesztési megoldások honosítása a teljes cégcsoporton belül;
  • karbantartási KPI rendszer kiépítése;
  • raktárkészlet optimalizálás;
  • teljes cégcsoportra kiterjedő karbantartási tudás- és irányítási központ létrehozása: folyamatos fejlesztés, támogatás, képzés és ellenőrzés.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség;
  • 5+ év hasonló stratégiai pozícióban, nagyvállalati gyártó közegben szerzett szakmai tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • karbantartáshoz kapcsolódó elvárt kompetenciák:
    • TPM ismeret
    • RCM (Reliability Centered Maintenance)
    • FME(C)A (Failure Mode and Effect (critical) Analysis)
    • RCFA (Route Cause Failure Analysis)
    • ABC vagy bármilyen kockázat-kritikusság elemzés
    • Reliability strategies (karbantartási megbízhatósági stratégiák, politikák pl: RTF, CBM, kádgörbék stb.)
    • Öntevékeny és tervezett/megelőző karbantartási koncepció kidolgozásában szerzett tapasztalat
    • Karbantartási veszteség lebontások és azok nyomon követése a gyakorlatban
    • SAP AM - PM modul ismeret
  • stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet, fejlett problémamegoldó készség, jó döntésképesség;
  • erős vezetői készségek, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • hatékony érdekérvényesítő készség.

Előnyt jelent

  • 5S tudás
  • VSM (value stream mapping) gyakorlati alkalmazása
  • SMED/CO reduction
  • Leterheltség vizsgálatban tapasztalat
  • Készlet optimalizálási ismeretek

Amit kínálunk:

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahely, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről;
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá;
  • a családok életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk;
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és baleset biztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom);
  • kollégáink fejlődését képzésekkel segítjük.

Várjuk jelentkezését, legyen része a 120 éves tudományos sikertörténetnek!