A 3x Magyar Brands Kiváló Munkáltatói Márka díjas Büki Gyógyfürdő Zrt. - a Bükfürdő turisztikai desztináció marketing feladatait is ellátó szervezetként - felvételt hirdet

Tourinform irodavezető

munkakör betöltésére.

Leendő kollégánk feladatát képezi elsősorban, hogy:

  • az új helyen nyíló Tourinform Bükfürdő turisztikai információs iroda irodavezetői feladatainak ellátása;
  • vezetése alatt a Tourinform iroda egységes arculattal, igényes megjelenéssel, garantált  vizualizációval, minőségi szolgáltatással működjön a Névhasználati Kézikönyvnek megfelelően;
  • az iroda működése során meggyőző és hiteles módon kommunikálja Magyarország turisztikai országmárkáját, továbbá ehhez illeszkedve Bükfürdő márkaüzeneteit is;
  • a látogatók tapasztalják meg a „visszahívó vendégszeretetet”, illetve Tourinformra jellemző emberközpontúságot és az elvárásokat meghaladó élményígéretet;
  • az iroda versenysemlegesen szolgáltasson információt az adatgyűjtő területére vonatkozóan a helyi személyes információszolgáltatásban, a kiadványok befogadásakor, a telefonos és elektronikus információszolgáltatásban, valamint a Nemzeti Turisztikai Adatbázis (NETA) frissítésekor az adatgyűjtő területének turisztikai szolgáltatóiról;
  • a NETA adatbázist töltse, kezelje (az adatgyűjtő területhez tartozó  szolgáltatók adatainak rögzítése és az adatbázis frissítése);
  • lehetőséget biztosítson az adatgyűjtő területén található turisztikai szolgáltatók számára, hogy kiadványaikat, ajánlataikat elhelyezze az irodában;
  • megvalósuljon az MTÜ országos, térségi és tematikus kiadványainak, az iroda saját kiadványainak, valamint az iroda adatgyűjtő területén kiadott kiadványok bemutatása és átadása az érdeklődőknek.
  • közreműködjön a munkáltatónak a bükfürdői turisztikai desztinációs marketing terén kifejtett tevékenysége szervezésében, kialakításában.

Az irodavezetőnek a belépést követő második hónapban, az MTÜ által összeállított kérdőíves online szakmai tudáspróbát (amely kiterjed pl.: a Névhasználati Szerződésben foglaltak elsajátítására, az adatgyűjtő terület ismeretére, a NETA használatára) szükséges tennie.

Leendő munkatársunkkal szembeni elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség vagy felsőfokú végzettség és legalább 5 éves turisztikai szakmai gyakorlat;
  • a német nyelv középfokú ismerete (nyelvvizsgával igazolva)
  • további nyelvek (angol, cseh) ismerete előnyt jelent;
  • számítógépes alapismeret (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • az adatgyűjtő terület (Bükfürdő és könyéke) kiváló ismerete;
  • a NETA megbízható ismerete és használata előnyt jelent;

Az irodavezető kinevezéséhez az Magyar Turisztikai Ügynökség egyetértő szakmai véleménye szükséges, amelyet a munkáltató szerez be, arról a jelentkezőknek előzetesen nem kell gondoskodniuk!

Amit nyújtunk:

  • azonnali belépés lehetősége;
  • kihívásokkal teli, izgalmas márkaépítő környezet;
  • folyamatosan fejlődő desztináció;
  • versenyképes bérezési csomag széleskörű kiegészítő juttatásokkal;
  • megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • barátságos, fiatalos, motivált csapat;
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés lehetősége.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9737 Bük, Termál körút 2/A.

fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, benne bruttó havi bérigény megjelölésével a jelentkezem gombon keresztül. Ezek hiányában a jelentkezést nem áll módunkban befogadni.