A Richter Gedeon
Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,
a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió
meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb
termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a Közép-Kelet-Európai
térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának
szolgálatában.

Törzskönyvezési specialista

munkatársakat keres

Főbb feladatok:

  • Törzskönyvi dokumentációk előállításának koordinálása, konzisztencia vizsgálata és ellenőrzésük a hatósági követelményeknek való megfelelőség szempontjából hatóanyag és készítmény vonatkozásában is teljes életciklusban
  • kapcsolattartás az anya- és leányvállalati társosztályokkal, külső szakértőkkel;
  • szakmai támogatás új törzskönyvezés és egyéb fenntartási feladatokhoz kapcsolódóan;
  • hatósági kérdések megválaszolása, válaszok előkészítésének szakmai, törzskönyvi támogatása;
  • a törzskönyvi dosszié összeállításához kapcsolódó adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása a törzskönyvi dokumentumkezelő rendszerben.

Követelmények, elvárások:

  • Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, kémia tanár végzettség (MSc vagy PhD fokozat);
  • minimum középfokú aktív angol nyelvtudás;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jó szervezői képesség, önálló és kitartó munkavégzésre való alkalmasság;
  • gyors és precíz munkavégzés, minőségszemélet, szabálykövetés.

Előnyt jelent:

  • 3-5 év törzskönyezési dokumentum írási tapasztalat;
  • angol nyelv felsőfokú ismerete.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével a "30010510" referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.