Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a Bonafarm Zrt. csapatához.

Törzsadat-kezelő

Vállalat:
Bonafarm Zrt.
Munkavégzés helye:
Szeged

Munkakör célja:

    A Bonafarm csoport szintű SAP/ROSS rendszerében a cikkre vonatkozó törzsadatok teljes életciklusának kezelése. Ezen törzsek adatminőségének folyamatos kontrollja.

Feladataid lesznek:

  • Új cikk felvitele az SAP/ROSS rendszerekbe, ellenőrizni, hogy még nem létezik az igényelt törzsadat, a duplikáció mentesség biztosítása. Már létező cikk adatainak folyamatos karbantartása, változtatás kérés esetén a szükséges adatok rögzítése a rendszerben, az összes szükséges információ bekérése, egyeztetés a stratégiai beszerzőkkel és egyéb üzleti területekkel. Inaktív cikkek kiszűrése és kivezetése a rendszerből a szükséges egyeztetések és ellenőrzések után.
  • A Bonafarm Service Desk rendszerének hatékony, szakszerű, előírás szerinti használata és kapcsolattartás a felhasználókkal.
  • A törzsekkel kapcsolatos felhasználói kérdések megválaszolása, segítségnyújtás információ kérése esetén.
  • Rendszeres kapcsolattartás az SAP/Ross kulcsfelhasználókkal, kompetencia központtal és a felhasználókkal.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú/felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • MS Office ismeretek, Excel program haladó szintű kezelésében jártas vagy
  • Jó problémamegoldó szemlélettel/megközelítéssel rendelkezel
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés, monotonitás tűrés jellemez
  • Jó kommunikációs készséggel bírsz

Előnyt jelent, ha:

  • az SAP/ROSS ERP rendszer ismerete, különös tekintettel a törzsadatokra
  • idegen nyelv ismerte: angol, román, szerb
  • B kategóriás jogosítvány.
  • rendszerszemlélet és adatkezelői tapasztalat