A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Toronydaru karbantartó - 53637

+36 30 175 7173

Főbb feladatok, munkák:

  • Toronydaruk rendszeres ellenőrzése, felújítása, karbantartása
  • Hibakeresések elvégzése, ezek dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (lakatos; műszerész; villanyszerelő; gépész; hegesztő; festő; illetve, egyéb műszaki végzettségek)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Tanulási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér: nettó 250.000 Ft
  • Betanulási időszak után várható fizetésemelés
  • 1 műszakos munkarend
  • Ingyenes, klímás szállás
  • Pályakezdőknek betanulási lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hazautazási támogatás havonta két alkalommal
  • Speciális és egyedi műszaki tudás megszerzése, szakmai fejlődési lehetőség

Megbízó profilja:

  • Dunakeszi telephelyű partnercégünkhöz keresünk új munkatársakat. Ingyenes, klímával felszerelt szállást biztosítunk kollégáinknak.
  • Szakmunkás végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Karosszéria lakatos, Fényező

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Érdeklődni lehet: +36 30 175 7173

Munkaidő:

Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857