LIEBHERR-ÉPÍTŐIPARI GÉPEK MAGYARORSZÁG Kft.
  • Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport – amely mintegy 44. 000 alkalmazottal és 130 céggel van jelen a világban – Magyarországon működő kirendeltsége számára keres:

  • TORONYDARU IRODAI ASSZISZTENS

    Főbb feladatok, munkák:

      • Adminisztrációs feladatok ellátása
      • Árajánlatok, szerződések készítése, nyilvántartása
      • Megbízások kezelése
      • Géprendelések a gyárakból
      • Gépek dokumentációinak kezelése
      • Eladások, bérletek, szerelések-javítások számlázása
      • Szerelők munkalapjainak feldolgozása
      • Prospektusok rendelése, aktualizálása
      • Fordítások készítése
      • Német vagy angol nyelvű levelezés
      • Értékesítők munkájának támogatása, projektek adminisztrálása
      • Kapcsolattartás a németországi anyavállalattal
      • Garancia ügyek intézése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Műszaki, kereskedelmi végzettség
      • Jó német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
      • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
      • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés
      • Rugalmasság, gyorsaság
      • Jó kommunikációs készség
      • Csapatmunkában való részvétel

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Felsőfokú végzettség
      • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
      • Építőipari munkagépek ismerete

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú biztos munkahely
      • Szakmai továbbképzés
      • Európai színvonalú munkakörülmények

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    9027 Győr, Szentiváni út 10.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, a „Jelentkezem” gombra kattintva, küldje el fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát, nettó bérigény megjelölésével.