Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.
Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Töltőgép kezelő

munkatársat keresünk Liofilizáló 4-es üzemünkbe

Feladatok:

  • Állatgyógyászati steril oltóanyagok letöltése, kupakzárása GMP minőségbiztosítási rendszerben működő tiszta terekben 12 órás, folyamatos munkarendben
  • Gépek, berendezések kezelésének magas szintű elsajátítása
  • A tiszta terek mikrobiológiai tisztaságának fenntartása megfelelő takarítási és fertőtlenítési módszerekkel
  • A munkával összefüggő dokumentáció pontos, precíz, időben történő töltése
  • Alkalmanként más, az Osztályhoz tartozó termelési területen végzett munka

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Csapatmunkára való megfelelő képesség, kiváló együttműködési készség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Monotónia-tűrés
  • Rugalmasság

Előny:

  • Szakirányú (technikusi) végzettség vegyipari, biológiai, állategészségügyi, élelmiszeripari területen
  • Tiszta térben végzett tevékenység során szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat töltőgépek/gépsorok kezelésében
  • GMP előírásainak ismerete
  • Töltőgépek működtetésével kapcsolatos tapasztalat
  • Termelő területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezzen hozzánk magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzával e-mailben „Töltőgép kezelő” hivatkozással.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.