GMS-Q BT.

Töltőállomás-kezelő/shop-eladó

Főbb feladatok, munkák

    Megújult gödöllői MOL töltőállomásra, illetve jól bejáratott váci és fóti létesítményünkre keresünk kedves, megbízható és szorgalmas shop-eladókat gasztró feladatkörökkel / kútkezelőket.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Az ideális jelentkező vevőorientált és empatikus, jó kapcsolatteremtő és kommunikatív, szereti a sokrétű feladatkört, amit megfelelő precizitással lát el.

Munkavégzés helye:

    • 2151 Fót, Keleti M.u. (M2 lehajtó)
    • 2600 Vác, Balassagyarmati út 1.
    • 2100 Gödöllő, Pattantyús Á. krt.4.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Fót, Vác, Gödöllő

Havi nettó fizetési keret:

220 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Fényképes önélatrajzokat a megadott e-mail címekre várjuk.