GMS-Q Bt.

Töltőállomás-kezelő/shop eladó

Főbb feladatok, munkák:

Üzemeltetésében megújuló veresegyházi MOL töltőállomásra, illetve stabilan működő gödöllői, váci és fóti létesítményünkre keresünk kedves, megbízható és szorgalmas shop-eladókat, gasztró feladatkörökkel / kútkezelőket.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelentkező vevőorientált és empatikus, jó kapcsolatteremtő és kommunikatív, szereti a sokrétű feladatkört, amit megfelelő precizitással lát el.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

220.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

2151 Fót, Keleti M.u., 2600 Vác, Balassagyarmati út 1., 2112 Veresegyház, Fő út 44-46., 2100 Gödöllő, Pattantyús Á. krt. 4.

Fényképes önélatrajzokat a megadott e-mail címekre várjuk.