• Aquila Oil Bt.(MOL partner)

  • Töltőállomás kezelő, shop eladó

    Főbb feladatok, munkák:

      Munkatársakat keresünk MOL töltőállomásra(Prielle Kornélia u. XI.ker) kasszás és placcos munkakörbe. Kiemelkedő bérezés + jutalom + jatt. Ha szeretnél egy jó hangulatú munkahelyen, egy kiemelkedő csapat része lenni, Téged keresünk! A beosztásodat az egyéni igények figyelembevételével, rugalmasan készítjük el. A munkakör betöltése tapasztalatot nem igényel, mi megtanítunk mindenre, ami szükséges. Csupán arra kérünk mosolyogj. Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Töltőállomás tapasztalat nem szükséges, mi mindenre megtanítunk.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 25.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Magyar nyelvű önéletrajz.