Kávé és ital automatákat forgalmazó cég
Törökbálinti telephellyel, Budapest területére keres hosszú távban

Töltő technikus

    munkakörbe
    Alkalmazotti jogviszonyban
    munkatársat

Feladatok:

  • NECTA típusú automaták útvonalterv szerinti töltése, magas minőséget képviselő alapanyagokkal.
  • Vending berendezések karbantartása, javítása
  • Ügyfél kapcsolattartás.

Amit elvárunk:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség szervezőkészség, kötelességtudat
  • Önmagára és a munkájára való igényesség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Elektroműszerészi, vagy technikusi végzettség
  • Konstruktív gondolkodás
  • Számítástechnikai ismeretek (World, Excel, internet)

Amit ajánlunk:

  • Nyugodt, kiegyensúlyozott, stressz mentes, családias munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos és minőséget képviselő szakmai háttér
  • Megbízható hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt, átlagon felüli bérezés
  • Céges gépjármű és telefon használat.

Munkavégzés helye:

  • Törökbálinti telephely
  • Budapest területe

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelel, és szeretne egy 1991-óta működő vállalat sikeres csapatának megbecsült tagjává válni, küldje el fényképes önéletrajzát már ma, kezdő fizetési igény megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.